UWAGA! Dołącz do nowej grupy Łowicz - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Pościg za kierowcą Mercedesa zakończony w sąsiednim powiecie


Policjanci z łowickiej drogówki podjęli akcję zatrzymania kierowcy Mercedesa, który zignorował polecenia do zatrzymania. Sytuacja, która miała miejsce 24 czerwca 2026 roku, zakończyła się pościgiem przez kilka miejscowości. Ostatecznie, 20-letni mężczyzna został zatrzymany, a jego zachowanie może doprowadzić do poważnych konsekwencji prawnych.

Do incydentu doszło późnym wieczorem, gdy stróże prawa patrolowali tereny Łowicza. Zauważyli oni pojazd z niesprawnym oświetleniem, co stanowiło podstawę do interwencji. Po wydaniu polecenia zatrzymania, kierowca początkowo zasygnalizował zamiar zatrzymania pojazdu, jednak wkrótce przyspieszył, ignorując zachęty policjantów. Mundurowi nie wahali się i wyruszyli w pościg, korzystając z sygnałów świetlnych i dźwiękowych.

Ucieczka trwała przez kilka miejscowości w powiecie łowickim i skierniewickim. W pewnym momencie w Bolimowie mężczyzna postanowił porzucić pojazd i kontynuować ucieczkę pieszo. Policjanci szybko zareagowali na sytuację, zatrzymując 20-latka. Po wstępnym sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów, gdyż wcześniej stracił prawo jazdy. Teraz czekają go trudne konsekwencje prawne, w tym możliwość odbycia kary pozbawienia wolności oraz zakazu prowadzenia pojazdów.

Źródło: Policja Łowicz


Oceń: Pościg za kierowcą Mercedesa zakończony w sąsiednim powiecie

Średnia ocena:4.96 Liczba ocen:7


Zobacz Także